دوره مشاور شو

حس درس خواندن و مقابله با مشکلات

شما برای اینک شروع کنید ابتدا باید جواب سوالات خود را بگیرید و موانع را از سر راه خود بردارید !
پس چه بهتر که از همین جلسه اول نحوه شروع کردن ؛ ایجاد حس و انگیزه درسی ؛ ایجاد مطالعه منظم و پیوسته را فرا بگیرید
از طرفی باید بتوانید مشکلاتی از قبیل حواس پرتی؛ وسواس مطالعاتی؛ نوسان مطالعاتی و… مقابله کنید.

روش‌های مطالعاتی ویژه هر درس

برخلاف تصور بسیاری از افراد روش مطالعه شامل اصولی فراتر از منبع مطالعاتی و ترتیب استفاده از این منابع و تست های آنها است.

یکی از مزایای روش مطالعه شما درست، این است که مطالب مدت بسیار بیشتری در ذهن شما می‌مانند و از شر وسواس مطالعاتی خلاص می‌شوید.

جدیدترین تکنیک‌های تست‌زنی

علاوه بر سرعت تست زنی، نحوه انتخاب تست، تحلیل تست و پروسه حل تست از فاکتور های مهم تست زنی هستند که فقط درصد کمی از رتبه های برتر از آنها اطلاع دارند.

روش های مرور و تندخوانی

تسلط عالی بر دروس کنکور فقط با مرورهای پیوسته و اصولی اتفاق می افتد و با توجه به زمان کم و حجم زیاد دروس، مرور ها باید با سرعت بالایی انجام شوند پس با یکبار مطالعه انتظار یادگیری کامل را نداشته باشید.

خلاصه نویسی به سبک رتبه برتر ها
برخلاف تصور بسیاری از افراد که گمان می کنند خلاصه نویسی چیزی جز اتلاف زمان نیست ؛ خلاصه نویسی اگر به شکل صحیح انجام شود باید باعث افزایش ۵ برابری سرعت مرور و ۸ برابر شدن یادگیری شود .این چیزی است که ما در اختیار شما قرار می دهیم.

هنر آزمون دادن و تحلیل ازمون 
 اگر فکر می کنید داشتن سواد بالا باعث موفقیت حتمی شما در کنکور می شود سخت در اشتباهید.
مهارت های مدیریت زمان ؛ زمان های نقصانی ؛ تکنیک های ضربدر منها دایره ؛ مدیریت هیجانات (استرس؛ ناامیدی؛ ترس؛ خستگی ذهنی و …)  از جمله مهارت هایی هستند که باعث می شوند افزایش تراز بی نظیری را در مدت زمان کوتاه تجربه کنید
هدف گذاری ۵ مرحله ای قبل و بعد آزمون 
باعث می شود تلاش شما قبل آزمون سرجلسه آزمون و بعد آزمون هدفمندتر شود و از بسیاری از رقبایی که سطح علمی بالاتری از شما دارند نتیجه بگیرید! این روش پیشرفت دائمی شما را تضمین خواهد کرد.
تحلیل آزمون
کسانی که به بررسی سوالات غلط و نزده اکتفا می کنند هیچ وجه تمایز و مزیت رقابتی با دیگر افراد کنکوری ندارند.به یاد داشته باشید مهم نیست که شما چقدر عالی هستید مهم این است که آیا کاری فراتر از رقبای خود انجام می دهید که انتظار نتیجه بهتر دارید؟
برگه تحلیل ۵ مرحله ای این وجه تمایز را برای شما فراهم می کند. 

برنامه ریزی درسی
در نهایت هیچ یک از آموزش های بالا و هیچ تکنیک و هیچ مقدار از سواد و هوش در کنکور به داد شما نخواهند رسید مگر اینکه همراه با یک برنامه حرفه ای و اصولی اجرا شوند.
شما ۸ نوع برنامه دارید که دربازه های زمانی مختلف باید آن ها را به کار ببندید . اگر برنامه ریزی به سادگی چیدن دروس مختلف در کنار هم با تعدادی تست بود همه آن را انجام می دادند. همه به آن پایبند می ماندند و همه مطالعه منظم و پیوسته با نتایج عالی داشتند ولی متاسفانه این گونه نیست.
پس چه بهتر که هر چه سریع تر اصول این برنامه ریزی را فرا بگیری!

یک ماه پشتیبانی ۲۴ ساعته  با بهترین مشاورین از بهترین رشته ها! 
مشاورین ارشد ما همگی تحصیل کرده رشته  های تاپ کشور مثل پزشکی ، دندان سازی،داروسازی ، حقوق ، روان شناسی ، مکانیک ،برق و کامپیوتر هستن.

همین مشاورین علاوه برخدمات بالا یک ماه عین کوه کنارت هستن.
 بهت برنامه می دن ، به همه سوالات جواب می دن ، سفت و سخت و با دلسوزی مطمین می شن که جوری درس بخونی که به بهترین نتیجه ممکن برسی!

۰ +
شرکت‌کننده این ماه
۰
رتبه دورقمی کنکور۹۹
۰ نفر
میانگین تراز ۷۰۰۰+ این ماه

شماره تلفن و اسمت رو برامون بفرست، خیلی زود مشاور ارشد باهات تماس میگیره

هدیه ویژه به مدت محدود!

می تونی همین الان یک پکیج ۴۸ تایی از برنامه های هفتگی به ارزش ۳۰۰ هزار تومان 

و پکیج ۱۷ تایی آزمون های اختصاصی به ارزش ۲۰۰ هزار تومان
  
رو به صورت رایگان دریافت کنی !!!!

فقط کافیه ثبت نام نقدیت رو کامل کنی تا فقط پرداخت هزینه دوره این پکیج بی نظیر رو هم دریافت کنی ، معطل چی هستی؟

مهلت تا ۳۰ دی ۹۹

شما در صورت تهیه دوره و اجرای کامل آموزش ها قطعا نتیجه خواهید گرفت . درصورتی که هیچ نتیجه ای از دوره ما علی رغم اجرای کامل آموزش ها نگرفتید برای شما گارانتی بازگشت وجه داده شده و می توانید هزینه دریافت شده به شما بازگشت داده می شود.

در صورت اجرای آموزش های این دوره شما شانس قبولی خود در رشته آرزوهایتان را چندبرابر می کنید . این دوره دوره ای است که در آن شما یاد ماهی گیری را یاد می گیرید نه اینکه ما ماهی را برای شما بگیریم . شما یاد می گیرید که چطور از ۹۹ درصد رقبای خود بهتر مطالعه کنید

این دوره می تواند تضمین کننده آینده تحصیلی شما باشد . پس در واقع این دوره را نمی توان ارزش گذاری کرد. ما با اطمینان کامل می توانیم ادعا کنیم که شما هیچ دوره ای حتی مشابه این دوره را در سراسر کشور پیدا نخواهید کرد.

بنابراین شما می توانید با یک سرمایه گذاری کوچک بذر آینده خود را بکارید و با رسیدگی به این بذر یک درخت تنومند پرورش دهید که تا انتهای عمر از ثمره آن استفاده کنید.

و مهم ترین نکته اینجاست! تعدادی از شرکت کنندگان دوره که ویدیوی آن ها را در انتهای همین صفحه می توانید مشاهده کنید بعد از قبولی در رشته مورد علاقه خود می توانند در گروه آموزشی ارشیا امیری به عنوان مشاور مشغول به کار شوند ! به این ترتیب  هم به دانش آموزان دیگر کمک می کنند که به رشته هدف خود برسند هم در عرض یک ماه می توانند تا ۵ برابر هزینه دوره خود را به صورت ماهانه دریافت کنند!

شما در صورتی که با وجود همه توضیحات بازهم حس می کنید که نیاز دارید که یک نفر مدام بالا سر شما باشد تا بتوانید درس بخوانید می تواند بعد از شرکت در دوره با هزینه ماهیانه فقط ۵۰ هزار تومان! پشتیبان شخصی خود را داشته باشید که مدام درس خواندن شما را پیگیری می کند و بر روی روند درسی شما نظارت کامل خواهد داشت!

من بارها گفته ام که چیزی به اسم انگیزه به آن معنایی که در ذهنتان دارید یعنی حسی که یک دفعه ایجاد شود و شما شروع به درس خواندن و پیشرفت کردن کنید وجود ندارد نکات زیر را در نظر بگیرید و پاسخ کامل این سوال خود را دریافت خواهید کرد.

با وجود مورد بالا بد نیست که بدانید:

۱-در رابطه با موضوعاتی مانند انگیزه ، حس درس خواندن و نظم شخصی در اجرای پیوسته برنامه ها در دوره آموزش ها و تکنیک های لازمه به شما اراِئه می شوند . با همین آموزش ها و تکنیک ها می توانید در زمان هایی که حس درس خواندن ندارید خودتان خود را وادار به درس خواندن کنید.

۲-در پیج اینستاگرام ما تعداد بسیار زیادی پست ها و استوری های انگیزشی هرهفته و هر روز گذاشته می شوند که می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید.

۳-اگر موتور یک ماشین خراب باشد یا سوخت آن تمام شده باشد شما نمی توانید این ماشین را تا دم مقصد هل بدهید . بنابراین شما با دانستن اصول روان شناسی مدیریت هیجانات ، ذهن آگاهی و خودآگاهی می توانید این اجزای خراب در ذهن و روحیه خود را شناسایی و به شیوه صحیح برطرف کنید.

یکی از سوالاتی که من خیلی می شنوم اینه که آقای امیری این همه موسسات دیگه می گن که مشاور باید چندین سال تجربه داشته باشه باید خودش رتبه برتری باشه که مسیر مارو طی کرده باشه باید چندین دانش اموز زیردستش رتبه برتر شده باشن.

در پاسخ به این مشکل باید بگم شما حق دارید که شک داشته باشید به اینکه اصلا امکان پذیره همچین کاری یا نه!

پس بذارید چندمورد رو با هم بررسی کنیم :

من ، ارشیا امیری، سابقه کار در بزرگترین آکادمی های کشور مثل آکادمی کنکور کیا را دارم و با توجه به ۳ سال سابقه کاری که در این موسسات داشتم به قطع یقین می توانم به شما تضمین دهم که در این موسساتی که ادعا دارند که برنامه های شما توسط تیم رتبه برتر با نظارت مستقیم مدیر موسسه بر روند مشاورین تنظیم می شوند . چیزی جز دروغ نیست که به منظور جذب بیش تر دانش آموزان صورت می گیرد. در این موسسات مانند هر موسسه دیگری برنامه شما توسط دانشجویان تازه کار درامر مشاوره نوشته می شود. دانش جویانی که بعضی از آن ها هیچ تجربه ای در امر مشاوره ندارند و نهایتا چند ساعت جلسه آموزشی توسط خود موسسه دیده اند. و با این حال بسیاری از افرادی هزینه های چند میلیونی و بعضی وقت ها چند ده میلیونی برای گرفتن خدمات از این موسسات می کنند.

این را به خاطر داشته باشید که کسی که رتبه برتر شده دلیلی بر این نیست که علم و اطلاعات و روش های درستی برای قبولی در رشته هدفش را می دانسته . بعضی از این افراد خود از خدمات مشاوره ای استفاده کرده اند و یا دارای استعداد های خارق العاده بوده اند که شاید یک درصد افراد از این میزان استعداد برخوردار باشند.چه بسا تعداد زیادی از این رتبه برترها هیچ سواد و اطلاعات مشاوره ای ندارند و صرفا کارهایی که خودشان برای موفق شدن انجام داده اند را برای شما بازگو می کنند. هر چند شاید هدف شما با رشته یک رتبه برتر یکسان باشد اما شرایط شما ، استعداد شما ،مشکلات شما و در کل همه چیز شما ویژه شماست

در نهایت قبول دارید که هیچکس شما را بهتر از خودتان نمی شناسد؟ اگر دارید بنابراین باید متوجه شده باشید که برای تنظیم برنامه شخصی خودتان ، تحلیل کردن آزمون های خودتان یا داشتن انگیزه و اراده درس خواندن نیازی به هزینه کردن برای گرفتن یک مشاور خصوصی ندارید.

در طول دوره شما فقط آموزش نمی بینید بلکه این آموزش های ویژه دوره مشاورشو با شما تمرین می شوند . شما در عمل ۸ نمونه برنامه را می نویسید و این نمونه ها به صورت کامل بررسی می شوند و ایرادات شما به شما گفته می شود. خلاصه نویسی ها و تحلیل آزمون ها هم در عمل تمرین می شوند تا جایی که خود شما مطمین شوید که به همه این اصول تسلط کامل پیدا کرده اید.

در نهایت برای اینکه مطمین شوید که می توانید مشاور خود باشید کافیست با نتایج و رضایت های شرکت کنندگان قبلی دوره های ما نگاه کنید.

در پاسخ به این مشکل گفتن همین یک جمله کفایت می کند که شما با میانگین روزی نیم ساعت وقت گذاشتن قادر خواهید بود که همه آموزش های دوره را بررسی کنید. و در واقع این دوره در نهایت باعث ذخیره زمان شما می شود.چرا که شما را آزمایش و خطاهای بیهوده که چیزی جز اتلاف وقت و ناامیدی ندارند دور نگه می دارد.

عزیز! من الان نمی دونم چی تو سرت می گذره ولی یک چیز رو خوب می دونم. اینکه هر مشکلی که داری مطمینم که بدترش رو هم داشتیم! 

مشکلات همیشه هستن و خواهند بود.

از طرفی هیچ مشکلی بدون راه حل نیست و راه حل هیچ مشکلی فرار کردن نیست.

یک ماه خودت رو بسپر دست ما بهت قول مردونه می دم که هر جور که شده آینده ات رو باهم می سازیم! 

روزهای خوبت منتظرتن!

فاطمه شفیع خانی

این دانش آموز نه تنها الان به رشته آرزوهاش رسیده( داروسازی) بلکه در گروه آموزشی ما مشغول به کار مشاوره هست ! و نه تنها خرج خودش رو داره درمیاره بلکه کمک خرج خانواده اش هم هست! روی خودت سرمایه گذاری صد برابرش بهت برمی گرده!

زیب محمودی 

نه تنها مشاور خودش شده با دوره ما بلکه به دوستاش هم برنامه و مشاوره می ده از همین الان! 

و بله همون طور که شنیدی آموزش های ما رو توی هیچ سایت یا پست اینستاگرامی رایگانی پیدا نمی کنی عزیز!

اسما قادری

یک دانش آموز پشت کنکوری که الان فهمیده که چه کارهایی می تونسته سال اولش بکنه و نمی دونسته! ولی مهم نیست مهم اینه که امسال میترکونه!
فقط کافیه آموزش های این دوره رو انجام بدی منم بهت قول میدم که به مراد دلت برسی!

محمد روشندل

این پسر درسته کم رو هست ولی اول که به ما پیام داد انقدر سردرگم بود که حتی نمی دونست باید از کجا شروع کنه!

جوری که دیگه از کنکورش ناامید شده بود ولی الان با اعتماد به نفس کامل داره برای آرزوهاش می جنگه!